Телевизия
Сега
Следва
ANIMAL PLANET 23:50
Диви и истински: Обграден, задържан и закован
00:45
Голямата бяла акула: Невъзможният кадър
ARD 21:15
"Малки срещу големи: Невероятният дуел" - шоу
00:15
"Темите на деня" - новини и коментари
AXN 23:00
Хелбой, приключенски, фентъзи, САЩ, 2004
01:10
Герои и злодеи: Невероятният Спайдърмен; специално издание, САЩ, 2014
Alfa 23:00
"Гостите на ALFA TV"
02:00
Повторения
BBC Entertainment 23:20
Afterlife
00:05
DCI Banks
BGTV 23:30
"Хора и сенки" - тв сериал (3 епизод)
00:30
Програма "Съприкосновение" с д-р Чарлз Стенли - религиозно предаване /п/
Balkanika 20:00
"Balkan party"
00:00
"Where is the party?"
Boomerang 23:45
BABY LOONEY TUNES EASTER WEEKEND
05:00
Корени с Бърт Улф - Отново в Аляска
Box TV 17:30
Music of BG
06:00
Брегова охрана - Флорида (9)
Bulgaria on Air 23:30
Чарт
00:00
Денят On Air - повторение
CARTOON NETWORK 23:40
Gormiti (Gormiti: Nature Unleashed!)
00:05
Фантастичната четворка (Fantastic Four: World's Greatest Heroes)
CBS Drama 23:40
"4400-те" - 11-13 еп.
02:20
"Модели" ООД" - 1 и 2 еп.
CBS Reality 23:40
"Без изход" - 5 и 6 еп.
00:30
"Жени зад решетките" - 1 еп.
CCTV 23:30
Culture Express
00:00
News Update
CINEMAX 23:40
"Ченгето ІІ, 2 еп. - Айлийн Арун", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Лариса Кондраки, с Том Уестън-Джоунс, Донал Лоуг, Кайл Шмид, Анастейша Грифит, Франка Потенте
00:25
"Агенти на съдбата", научна фантастика - романтика, САЩ, 2011; реж. Джордж Нолфи, с Мат Деймън, Емили Блънт, Майкъл Кели, Антъни Маки, Джон Слатъри
CINEMAX 2 23:00
"Трейнспотинг", комедийна драма, Великобритания, 1996; реж. Дани Бойл, с Юън Макгрегър, Юън Бремнър, Джони Лий Милър, Кевин МакКид, Робърт Карлайл
00:35
"Магия, магия", трилър - хорър, САЩ, 2013; реж. Себастиан Силва, с Майкъл Сера, Джуно Темпъл, Емили Браунинг, Каталина Сандино Морено, Агустин Силва
CNN 23:30
Артклуб
00:30
Спорт
Community TV 23:30
Да сме живи, да сме здрави
00:00
Елена
Crime and Investigation 23:30
Премиера Гангстерски свят: Смъртоносните "Бласт"
00:30
Гангстерски свят: "Ганстер" ООД
Crime&Investigation 23:30
Ловецът на убийци: Джерардо
00:30
Денис Нилсън: роден да убива: Денис Нилсън
DISCOVERY 23:00
Ледено злато: Счупване
00:00
Портър Ридж: Лимузини по хълмовете
DISCOVERY Science 23:30
През погледа на Моргън Фримън
00:20
През погледа на Моргън Фримън
DISCOVERY World 23:45
Victory by Design: Episode 2
00:35
I Was Bitten: Episode 1
DSF 23:00
Формула 1 за Голямата награда на Китай, квалификация: върховите моменти
00:00
Репортаж
Da Vinci Learning 23:30
"Сурова наука"
00:00
"Природни технологии"
Discovery Showcase HD 23:30
Science of the Movies: Puppet Meisters - The Magic Behind Team America: World Police
00:20
Rattlesnake Republic: The Final Rattle
Disney Chennel 23:40
Art Attack
00:00
Мoнстър Бастър Клъб
Disney Jr 23:50
Zou
00:10
DOC MCSTUFFINS
Diva Universal 23:00
"Отчаяни съпруги 7"
00:00
"Отчаяни съпруги 7"
EURONEWS 16:15
Фокус
05:00
Deco: Up Close With
EUROSPORT 21:00
Снукър: Световно първенство, пряко
01:00
Рали: Европейски шампионат Ирландия
EUROSPORT 2 21:30
Снукър: Световно първенство, пряко
00:00
"Боен клуб" - "Легенди"
English Club TV 23:55
Letters From Felix
00:05
Angel's Friend
Eurosport 2 No Bundesliga 21:30
Снукър: Световно първенство, пряко
00:00
"Боен клуб" - "Легенди"
Eurosport HD 21:00
Снукър: Световно първенство, пряко
01:00
Рали: Европейски шампионат Ирландия
Extreme Sports Channel 23:30
One For The Road 1
00:25
Efc Africa
FOX CRIME 23:10
Стари кучета - девети сезон, еп. 6
00:10
От местопрестъплението: Ню Йорк - втори сезон, еп. 13
FOX LIFE 23:40
Отвъд черната дъска - игрален филм.
01:30
Секс образование - втори сезон, еп. 5
Fashion TV 23:55
SPECIAL WEEKEND
00:00
SPECIAL WEEKEND
Fine Living 23:45
"Десетте най-невероятни кухни" - 1 еп.
00:35
"Стаи за милион долара" - 213 еп.
Food Network HD 23:55
Siba's Table
00:20
Hungry Girl
Fox Channel 23:40
Зловеща семейна история: Свърталище на вещици - трети сезон ,еп.9
00:35
Падащи небеса - втори сезон ,еп.4
HBO 22:40
"Съседска стража", комедия, САЩ, 2012; реж. Акива Шафър, с Бен Стилър, Винс Вон, Джона Хил, Ричард Айоейд, Розмари Дюит
00:20
"Джанго без окови", уестърн, САЩ, 2012; реж. Куентин Тарантино, с Джейми Фокс, Кристоф Уолтц, Леонардо ДиКаприо, Кери Уошингтън, Самюъл Л. Джаксън
HBO Comedy 23:30
"Отделение за специални грижи І, 2 еп. - Ако ходиш в Сан Франсиско", комедия, САЩ, 2013; реж. Хауард Дойч, с Лори Меткалф, Алекс Борстайн, Нийси Наш, Мел Родригес
00:00
"Гузен негонен", комедия, САЩ, 2012; реж. Ан Флетчър, с Барбара Стрейзънд, Сет Роугън, Кати Наджими, Брет Кълън, Колин Ханкс
HBO HD 22:40
"Съседска стража", комедия, САЩ, 2012; реж. Акива Шафър, с Бен Стилър, Винс Вон, Джона Хил, Ричард Айоейд, Розмари Дюит
00:20
"Джанго без окови", уестърн, САЩ, 2012; реж. Куентин Тарантино, с Джейми Фокс, Кристоф Уолтц, Леонардо ДиКаприо, Кери Уошингтън, Самюъл Л. Джаксън
History Channel 23:30
Спецове в заложната къща: Дай го насам
00:00
На лов за автомобили: Леле, както ГТ!
History HD 23:30
Спецове в заложната къща: Дай го насам
00:00
На лов за автомобили: Леле, както ГТ!
Investigation Discovery 23:40
True CSI: Episode 2
00:30
Dates from Hell: Dream Date, Hell Date
JimJam 23:50
"Томас и приятели"
00:00
"Пингу"
Kabel 1 05:50
Die Reise zum Mittelpunkt der Erde
11:00
Поп Топ с Мартин Геновски
Kino Nova 23:15
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 2, /п/
00:15
"Д-р Хаус" - сериал, сезон 7, 2 епизода, /п/
MCM 23:45
Синтез
00:00
Ултра клуб
MGM 23:00
"Таен обожател" - романтична комедия с К. Томас Хауел, Лори Лафлин, Кели Престън, Дий Уолъс.
00:35
"Светлините на големия град" - драма с Майкъл Джей Фокс, Кийфър Съдърланд.
MTV 23:00
Долините
00:00
Долините
MTV Dance 19:00
Club Bangers: Easter E.D.M.
00:00
Saturday Night Mash Up!
MTV Hits 23:30
The Official UK Top 40
03:00
Teleshopping
MTV Live HD 23:30
Sam Smith: MTV Brand New Live
00:00
Ellie Goulding Live @ Ibiza...
MTV Rocks 23:00
Saturday Night Indie Disco!
00:00
The 10 Biggest Tracks Right Now!
Motors TV 23:05
FIA FORMULA 3 EUROPEAN CHAMPIONSHIP
00:25
NASCAR "THE LIST"
NATIONAL GEOGRAPHIC 23:55
Погребаните тайни на Библията
05:05
EURO V8 SERIES HIGHLIGHTS
NBT 06:00
Панаирен калейдоскоп
05:20
"Смъртта на супергероя", драма, Германия, 2011
National Geographic HD 22:55
Премиера Загадките на Исус
00:55
Погребаните тайни на Библията
News7 23:00
Новини
00:00
Пътуване със CNN, док. поредица
Nick Jr. 23:50
Olive the Ostrich
00:00
Olive the Ostrich
NickHD 23:35
Пингвините от Мадагаскар
00:00
Ай Карли
Nickelodeon 23:35
Пингвините от Мадагаскар
00:00
Ай Карли
Outdoor Channel 23:55
Jim Shockey's The Professionals
00:20
Jim Shockey's The Professionals
Planeta Folk 23:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
00:00
"Вековна земьо" - патриотични песни
Planeta HD 23:00
"Планета Хит" - хитове без край
00:00
"Картини от България" - музикална импресия
Pro7 21:15
"Големите филми на Галилей: Любов и омраза" - шоу
00:25
"Шулц в кутията" - шоу
RTL 21:15
"Германия търси суперзвездата: 4-то шоу на живо"
00:15
"Паул Панцер: Звездите на работа" - комедия
RTL Deutsch 21:15
"Германия търси суперзвездата: 4-то шоу на живо"
00:15
"Паул Панцер: Звездите на работа" - комедия
RTL2 21:15
"Понякога щастие, понякога тъга" - боливудска любовна драма, Индия, 2001
01:05
"Пълно бойно снаряжение" - антивоенен филм / драма, САЩ/Англия, 1987
RTR 23:20
Игрален филм
01:20
"Горещата десетка"
RTV Интернешънъл 05:00
Документален екран
05:10
"Магазинчето зад ъгъла" - комедия, САЩ, 1940, с Джеймс Стюарт
RTVi Russia 23:30
Сериал: "Автобусът"
00:30
Игрален филм
SAT 1 23:00
"Блейд: Троица" - екшън филм, САЩ, 2004
01:15
"Убийствени игри" - екшън филм, САЩ, 2011
SKY SPORTS 1 07:00
Футболна сутрин
05:30
"Росна китка" - музика за настроение
SUPER 7 23:15
"Децата на Холивуд", сериал, сезон 1, еп. 11 до 13
00:30
"Зеленият камък", еп. 1, 2 и 3
SuperRTL 05:25
Nachtprogramm
05:00
Laura's Star
TCM 05:35
"Сан Куентин" - криминален филм, САЩ, 1937, с Хъмфри Богарт
05:00
"Бялата лястовица" /п/
TLC 23:30
Разследване на едно убийство: Криеница
00:00
Гангстерски съпруги: Пълен хаос
TRAVEL TV 23:30
Мото тур Мароко 2010 - еп.4
00:00
Професия турист-Будапеща, филм 2
TV1000 23:00
Високи токчета и хладен ум - САЩ, екшън, 2011 г.
01:00
Гърделиви полицайки - САЩ, еротичен филм, 2012 г.
TVPlus 05:30
Спорт + спортно обзорно предаване (повторение)
05:55
"Говорител", документален, Румъния, 2011
The Voice 22:00
Voice Party
02:00
We Love Music
Trace Sports 23:30
4 Surfing
00:00
Ben Gordon: Up Close With
Travel Channel HD 23:00
Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
00:00
Бяла магия
Travel Channel SD 23:00
Разсекретяване на тъмните тайни на Америка
00:00
Бяла магия
Utilisima 23:55
Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 6
00:50
Антъни Бурдейн: Без задръжки - кулинарно предаване, еп. 19
VH-1 21:00
Клуб VH1
01:00
VH1 микс
VH1 Classic 21:00
Classic Power Ballads
01:00
Nothing But Classics
VOX 21:15
"Библията, епизоди 7-10" - историческа драма, САЩ, 2013
00:55
"Паранормална активност" - филм на ужасите, САЩ, 2007
Viasat Explorer 23:45
ФБР: разследване на престъпления (8)
00:35
Голямото преместване (15)
Viasat History 23:00
Боен клуб: История на насилието (2)
00:00
Барак Обама: Големите очаквания (2)
Viasat Nature 23:00
Непознати рифове
00:00
Силата на природата (1)
Vivacom Arena 22:50
Улични танци - Комедия, Музикален, 2010, Режисьор: Макс Гиуа, Дания Паскуини, В ролите: Шарлот Рамплинг, Рейчъл Макдауел, Еленор Брон, Крис Уилсън, Никол Бърли
00:30
Преследваният - Екшън, Криминален, 2003, Режисьор: Уилям Фридкин, В ролите: Томи Лий Джоунс, Бенисио Дел Торо, Кони Нилсън
VТV 23:30
Документална поредица /п/
00:00
Eкология
bTV 22:00
"Умирай трудно 3" - Екшън,Приключенски, САЩ, 1995 г., Режисьор: Джон Мактиърнън
00:30
"Д’Артанян и тримата мускетари" 2 част/п./- Комедия,Романтичен,Минисериал, Франция, 2005, Актьори: Венсан Елба, Еманюел Беар, Чеки Карио, Хейно Фърч, Грегори Гадбоа, Грегори Деранжер, Стефания Рока и др.
bTV CINEMA 23:00
"Лилехамер" /п./ - сериал, с. 1, еп. 5
00:00
"Маджестик" /п./ - Драма, Романтичен, САЩ, 2001 г., Режисьор: Франк Дарабонт, Актьори: Джим Кери, Боб Балабан, Джефри Демън, Хал Холбрук, Лори Холдън, Мартин Ландау, Рон Рифкин, Джеймс Уитмор, Сюзън Уилис, Катрин Дент
bTV COMEDY 23:00
"Първична сила" - турнир на Световната федерация по кеч
00:00
"Трева" - сериал, с. 7, еп. 5
bTV Lady 22:00
"Пан Ам" - сериал, еп. 3, 4
00:00
"България търси талант" /п./ - риалити
bTVAction 23:45
Италианска Серия А - студио
00:00
"Конфликт в Малко Токио"- Екшън, САЩ, 1991г., Режисьор: Марк Лестър, Актьори: Тиа Карере, Кари-Хируюки Тагава, Брандън Лий, Долф Лундгрен
БНТ Сат 23:20
Празнично Пасхално богослужение пряко предаване от патриаршеския катедрален храм "Св. Александър Невски"
00:30
Светителят документален филм
БНТ1 23:20
Празнично Пасхално богослужение пряко предаване от патриаршеския катедрален храм "Св. Александър Невски"
00:30
Ондин игрален филм /копродукция, 2009г./, режисьор Нийл Джордан, в ролите: Колин Фаръл, Алиция Бахледа, Алисън Бари, Тони Кърън и др.
БНТ2 23:25
Пътешественик: "Сударият от Овиедо" документална поредица
00:00
България новини /п/
ВВТ 23:00
Новини
00:00
Оригиналът, публицистично предаване с Иван Гарелов и Елена Йончева
ДИЕМА 22:00
"Порой" - екшън-трилър с уч. на Морган Фрийман, Крисчън Слейтър, Ранди Куейд, Мини Драйвър и др.
00:00
"Стари приятели" - комедия с уч. на Уолтър Матау, Джак Лемън, Джон Фидлър, Хърб Еделман и др.
ДИЕМА Family 23:50
"Стъпки в снега" - романтика с уч. на Габи Дом, Михаел Деген, Йоахим Кретцер и др., /п/
01:40
"Огнено сърце" - сериен филм, 2 епизода, /п/
ЕВРОКОМ 23:55
"Студио Бразилейро" - пряко предаване на дерби срещата от Бразилското първенство.
02:20
"Номад"- игрален филм
КАНАЛ 3 23:30
"Едно към едно с Кирил Веселински" - предаване за спорт на "Канал 3" п/
02:30
"Еротичен бутик"
НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ 06:00
"Уди кълвача" - анимационен филм, 4 сезон
05:15
Братя и Сестри - пети сезон, еп. 6
Нова Спорт 22:30
Футбол: Астън Вила - Саутхямптън, мач от английската Висша Лига, запис
00:30
"Темата на Спорта" - новини, интервюта, репортажи, повторение
ОРТ 23:05
Игрален филм
00:45
Игрален филм
Охота и рыбалка 23:30
"Ловът в планините на Алтай"
00:20
"Ловен сезон"
ПЛАНЕТА 21:00
"Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
00:00
"Картини от България" - музикална импресия
РИНГ 23:00
Аржентина Примера Дивисион - обзор
00:00
Италия, Серия А
СКАТ 23:00
"Моление" - оратория от Найден Андреев
00:10
Великденски благослов
ТВ 7 23:40
"Райски проект", драма, трилър, САЩ, 2008; В ролите: Боб Гънтън, Пайпър Перабо, Пол Уокър
01:30
"Леминг", драма, Франция, 2005; В ролите: Лорънт Лукас, Шарлът Гейнсбург, Шарлът Рампинг
ТВ Европа 23:00
Вечерен новинарски блок
00:00
05.00 Нощен новинарски информационен блок
Телекабел 22:30
Манолете - драма с Пенелопе Крус
00:20
На фокус - коментарна рубрика
Фен ТВ 22:00
Фен зона /поздравителен интерактивен блок/
00:00
ФЕН ТВ клуб
Фиеста ТВ 23:30
Пекарната на мисис Чайлд - предаване за домашни печива
00:00
Кулинарния дракон - кулинарно пътешествие в Китай
Хоби ТВ 23:00
МОЕТО ХОБИ
00:00
Риби и такъми - трети сезон - 37 еп.
еKids 20:15
Джордж и последният дракон - игрален филм
05:40
"Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица